CAMA MEBLE Soul 1D3S jednodverová komoda so zásuvkami antracit / alpský dub tmavý / aquare dance dark
433.00 €
Do obchodu
Tento produkt je jednodverová komoda so zásuvkami Soul 1D3S v prevedení antracit / alpský dub tmavý / aquare dance dark. Je to moderný kus nábytku, ktorý sa... Celý popis
Popis
Tento produkt je jednodverová komoda so zásuvkami Soul 1D3S v prevedení antracit / alpský dub tmavý / aquare dance dark. Je to moderný kus nábytku, ktorý sa hodí do každého interiéru. Komoda je vyrobená z aglomerovaného materiálu - fóliovanej DTD a kovu, čo zaručuje jej dlhú životnosť a odolnosť…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 62.5 kg |
|---|---|
| HĹBKA | 45 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 62 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.143 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 74 cm |
| ŠÍRKA | 177 cm |
| ZNAČKA | CAMA MEBLE |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Soul 1D3S |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | antracit / alpský dub tmavý / aquare dance dark |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | fóliovaná DTD / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 1 |
| POČET SEKCIÍ | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 3 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | antracit / alpský dub tmavý / aquare dance dark |
| MATERIÁL | fóliovaná DTD / kov |