CAMA MEBLE Reja KOM4S zásuvková komoda čierny lesk
383.00 €
Do obchodu
Zásuvková komoda Reja KOM4S v čiernom lesku je moderným a praktickým kusom nábytku, ktorý sa hodí do každého interiéru. Je vyrobená z aglomerovaného materiálu... Celý popis
Popis
Zásuvková komoda Reja KOM4S v čiernom lesku je moderným a praktickým kusom nábytku, ktorý sa hodí do každého interiéru. Je vyrobená z aglomerovaného materiálu - laminovanej DTD, ktorý je známy svojou odolnosťou a dlhou životnosťou. Komoda má rovný tvar a je vhodná na celoročné použitie.
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 57 kg |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1292 m3 |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 56 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 91 cm |
| VÝŠKA | 104 cm |
| ZNAČKA | CAMA MEBLE |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Reja KOM4S |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierny lesk |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / laminovaná DTD / plast |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | áno |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET SEKCIÍ | 1 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 4 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | čierny lesk |
| MATERIÁL | MDF / laminovaná DTD / plast |