CAMA MEBLE Reja KOM2D dvojdverová komoda grafit lesk
400.00 €
Do obchodu
Moderná dvojdverová komoda REJA KOM2D vnesie do Vášho domova nadčasovosť a moderný štýl. Komoda kombinuje lesklú grafit farbu s exkluzívnym vzorom. Celkový... Celý popis
Popis
Moderná dvojdverová komoda REJA KOM2D vnesie do Vášho domova nadčasovosť a moderný štýl. Komoda kombinuje lesklú grafit farbu s exkluzívnym vzorom. Celkový rozmer je (ŠxHxV): 138x45x80 cm. Vnútorné štyri police zabezpečujú dostatok úložného priestoru pre Vaše oblečenie, dokumenty alebo iné doplnky.…
Parametre
| VÝŠKA | 80 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1652 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 61.7 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 138 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 60.7 kg |
| ZNAČKA | CAMA MEBLE |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Reja KOM2D |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | grafit lesk |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / laminovaná DTD / plast |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | áno |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 1 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| FARBA | grafit lesk |
| MATERIÁL | MDF / laminovaná DTD / plast |