CAMA MEBLE Pafos 200 4D štvordverová komoda biela
437.00 €
Do obchodu
Neváhajte a zariaďte si Váš domov tým najlepším, ktoré si zaslúžite. Štvordverová komoda so zásuvkou PAFOS 200 4D je ideálnym doplnkom pre Váš interiér. Biele... Celý popis
Popis
Neváhajte a zariaďte si Váš domov tým najlepším, ktoré si zaslúžite. Štvordverová komoda so zásuvkou PAFOS 200 4D je ideálnym doplnkom pre Váš interiér. Biele farebné prevedenie dodáva nábytku jemný a elegantný vzhľad, ktorý sa dokonale hodí do každého interiéru. Ale to, čo robí túto komodu naozaj…
Parametre
| VÝŠKA | 82 cm |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 64 kg |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 65.5 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1468 m3 |
| ZNAČKA | CAMA MEBLE |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Pafos 200 4D |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / laminovaná MDF / PVC fólia / plas |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 4 |
| POČET SEKCIÍ | 3 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / laminovaná MDF / PVC fólia / plas |