CAMA MEBLE Nova trojdverová komoda čierna
449.00 €
Do obchodu
Trojdverová komoda NOVA sa môže okamžite stať dominantným prvkom vo Vašej domácnosti a pritiahne pozornosť každého. Čierna farba je vždy populárna pre svoj... Celý popis
Popis
Trojdverová komoda NOVA sa môže okamžite stať dominantným prvkom vo Vašej domácnosti a pritiahne pozornosť každého. Čierna farba je vždy populárna pre svoj luxus a eleganciu, no táto komoda ponúka niečo viac. Viditeľné zárezy dodávajú komode osobitý charakter a zaujímavosť. Rozmery sú (ŠxHxV):…
Parametre
| HĹBKA | 40 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 75 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 53 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1284 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 54 kg |
| ŠÍRKA | 155 cm |
| ZNAČKA | CAMA MEBLE |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Nova |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / plast |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 3 |
| POČET SEKCIÍ | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| FARBA | čierna |
| MATERIÁL | MDF / plast |