CAMA MEBLE Nord jednodverová komoda so zásuvkami dub wotan / antracit / čierna
334.00 €
Do obchodu
Jednodverová komoda so zásuvkami NORD má všetko, čo by ste mohli očakávať od kvalitného nábytku – výnimočný dizajn, vysokú funkčnosť a trvanlivosť. Hlavná... Celý popis
Popis
Jednodverová komoda so zásuvkami NORD má všetko, čo by ste mohli očakávať od kvalitného nábytku – výnimočný dizajn, vysokú funkčnosť a trvanlivosť. Hlavná farba dub wotan sa dokonale prelína s farbami antracit a čierna. Je vyrobená z matnej laminovanej DTD hrúbky 16 mm. Úchytky sú nahradené hladkým…
Parametre
| VÝŠKA | 83 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1248 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 45.5 kg |
| HĹBKA | 38 cm |
| ŠÍRKA | 138 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 44 kg |
| ZNAČKA | CAMA MEBLE |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Nord |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub wotan / antracit / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / plast |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | PUSH-CLICK systém |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 1 |
| POČET SEKCIÍ | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 3 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub wotan / antracit / čierna |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / plast |