CAMA MEBLE Marmo 200 3D trojdverová komoda čierna
309.00 €
Do obchodu
Trojdverová komoda Marmo 200 3D zabezpečí, že sa Váš interiér bude javiť ako luxusný a moderný. Farebné prevedenie čierna a hladká povrchová úprava s... Celý popis
Popis
Trojdverová komoda Marmo 200 3D zabezpečí, že sa Váš interiér bude javiť ako luxusný a moderný. Farebné prevedenie čierna a hladká povrchová úprava s imitáciou mramoru vytvárajú jedinečný vzhľad, ktorý bude zdobiť Váš domov. Komoda nie je len krásna, ale aj praktická. Jej rozmery sú (ŠxHxV):…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1393 m3 |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 62 kg |
| VÝŠKA | 80.5 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 61 kg |
| ZNAČKA | CAMA MEBLE |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Marmo 200 3D |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / plast |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | PUSH-CLICK systém |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 3 |
| POČET SEKCIÍ | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| FARBA | čierna |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / plast |