CAMA MEBLE Lotta 2D2S dvojdverová šatníková skriňa so zásuvkami dub wotan / čierna
342.00 €
Do obchodu
Praktická dvojdverová šatníková skriňa so zásuvkami LOTTA 2D2S je navrhnutá s ohľadom na Vaše potreby. Farebné prevedenie dub wotan / čierna jej dodávajú... Celý popis
Popis
Praktická dvojdverová šatníková skriňa so zásuvkami LOTTA 2D2S je navrhnutá s ohľadom na Vaše potreby. Farebné prevedenie dub wotan / čierna jej dodávajú eleganciu a šarm. Materiál na jej výrobu je z DTD dosky hrúbky 16 mm, pričom vrchná doska má hrúbku 22 mm, ktoré zabezpečujú jej pevnosť a dlhú…
Parametre
| HĹBKA | 55 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 110 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 80 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1687 m3 |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 79 kg |
| VÝŠKA | 190 cm |
| ZNAČKA | CAMA MEBLE |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Lotta 2D2S |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub wotan / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD / masív |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | drevené nožičky |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| NOŽIČKY | drevené |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 2 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP SKRINE | šatníková |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub wotan / čierna |
| MATERIÁL | DTD / masív |