CAMA MEBLE Lotta 150 2D3S dvojdverová komoda so zásuvkami dub wotan / čierna
264.00 €
Do obchodu
Potrebujete oživiť priestor vo Vašej domácnosti a hľadáte praktickú, ale niečím výnimočnú komodu? Tak ste našli tú správnu. Dvojdverová komoda so zásuvkami... Celý popis
Popis
Potrebujete oživiť priestor vo Vašej domácnosti a hľadáte praktickú, ale niečím výnimočnú komodu? Tak ste našli tú správnu. Dvojdverová komoda so zásuvkami LOTTA 150 2D3S spĺňa Vaše požiadavky. Jemné línie zvýrazňuje farebné prevedenie dub wotan, ktoré príjemne dopĺňa čierna farba. Komoda sa dá…
Parametre
| VÝŠKA | 69 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 150 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 51 kg |
| HĹBKA | 45 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.4421 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 52 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | CAMA MEBLE |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Lotta 150 2D3S |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub wotan / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD / masív |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 3 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 3 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub wotan / čierna |
| MATERIÁL | DTD / masív |