CAMA MEBLE Lotta 110 4D dvojdverová komoda so zásuvkami dub wotan / čierna
266.00 €
Do obchodu
Dvojdverová komoda so zásuvkami LOTTA 110 4D poteší svojich užívateľov bohatým úložným priestorom a roztomilým dizajnom. Jemné línie zvýrazňuje farebné... Celý popis
Popis
Dvojdverová komoda so zásuvkami LOTTA 110 4D poteší svojich užívateľov bohatým úložným priestorom a roztomilým dizajnom. Jemné línie zvýrazňuje farebné prevedenie dub wotan, ktoré príjemne dopĺňa farba čierna. Vnútro skriniek tvorí šesť políc, ktoré poskytnú dostatok úložného priestoru pre Vaše…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 60 kg |
|---|---|
| ŠÍRKA | 110 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1332 m3 |
| VÝŠKA | 119 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 59 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | CAMA MEBLE |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Lotta 110 4D |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub wotan / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD / masív |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 4 |
| POČET SEKCIÍ | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| FARBA | dub wotan / čierna |
| MATERIÁL | DTD / masív |