CAMA MEBLE Lotta 110 2D4S dvojdverová komoda so zásuvkami dub wotan / čierna
334.00 €
Do obchodu
Potrebujete oživiť priestor vo Vašej domácnosti a hľadáte praktickú, ale niečím výnimočnú komodu? Tak ste našli tú správnu. Dvojdverová komoda so zásuvkami... Celý popis
Popis
Potrebujete oživiť priestor vo Vašej domácnosti a hľadáte praktickú, ale niečím výnimočnú komodu? Tak ste našli tú správnu. Dvojdverová komoda so zásuvkami LOTTA 110 2D4S spĺňa Vaše požiadavky. Jemné línie zvýrazňuje farebné prevedenie dub wotan, ktorú príjemne dopĺňa čierna farba. Namiesto…
Parametre
| HĹBKA | 45 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 68 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 67 kg |
| VÝŠKA | 119 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1338 m3 |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| ZNAČKA | CAMA MEBLE |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Lotta 110 2D4S |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub wotan / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD / masív |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 4 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 4 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub wotan / čierna |
| MATERIÁL | DTD / masív |