CAMA MEBLE Logo II obývacia stena biela / čierny lesk
570.00 €
Do obchodu
Modernú obývaciu stenu LOGO II je možné zakúpiť iba ako zostavu, ktorá pozostáva z komponentov s rozmermi v cm (ŠxHxV): TV skrinka veľká (150x42x32), TV... Celý popis
Popis
Modernú obývaciu stenu LOGO II je možné zakúpiť iba ako zostavu, ktorá pozostáva z komponentov s rozmermi v cm (ŠxHxV): TV skrinka veľká (150x42x32), TV skrinka malá (100x42x32), vitrína vertikálna (50x29x101), vitrína horizontálna (100x29x51), polica dlhá (150x18x12), polica krátka (100x18x12)…
Parametre
| ŠÍRKA | 250 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 190 cm |
| HĹBKA | 42 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 97 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.211 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 4 ks |
| ZNAČKA | CAMA MEBLE |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Logo II |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / čierny lesk |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / laminovaná MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / čierny lesk |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / laminovaná MDF |