CAMA MEBLE Hole 190 štvordverová komoda biela
430.00 €
Do obchodu
Nechajte sa očariť moderným a jedinečným dizajnom štvordverovej komody HOLE 190, ktorá bude skvelým doplnkom vo Vašej domácnosti. Má elegantný a nadčasový... Celý popis
Popis
Nechajte sa očariť moderným a jedinečným dizajnom štvordverovej komody HOLE 190, ktorá bude skvelým doplnkom vo Vašej domácnosti. Má elegantný a nadčasový dizajn, ktorý nezostane nepovšimnutý. Biele farebné prevedenie so zaujímavým tvarom povrchu dvierok dodávajú komode originalitu a jedinečnosť.…
Parametre
| HĹBKA | 40.5 cm |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 56 kg |
| ŠÍRKA | 190 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 57 kg |
| VÝŠKA | 74.5 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1067 m3 |
| ZNAČKA | CAMA MEBLE |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Hole 190 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / MDF / polypropylén / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | PUSH-CLICK systém |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 4 |
| POČET SEKCIÍ | 4 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / MDF / polypropylén / kov |