CAMA MEBLE Glamour 180 trojdverová komoda biela / zlatá
707.00 €
Do obchodu
Ak hľadáte komodu, ktorá sa bude hodiť do Vášho interiéru a pritom bude spĺňať funkčnosť a dizajn, trojdverová komoda GLAMOUR 180 by mohla byť práve tým... Celý popis
Popis
Ak hľadáte komodu, ktorá sa bude hodiť do Vášho interiéru a pritom bude spĺňať funkčnosť a dizajn, trojdverová komoda GLAMOUR 180 by mohla byť práve tým správnym výberom. Farebné prevedenie biela / zlatá, obohatená o viditeľné zárezy, dodávajú komode elegantnosť a luxus. Jedinečnosť komody…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 43.5 kg |
|---|---|
| VÝŠKA | 75.5 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 42.5 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1002 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| ZNAČKA | CAMA MEBLE |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Glamour 180 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / zlatá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / MDF / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 3 |
| POČET SEKCIÍ | 3 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| FARBA | biela / zlatá |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / MDF / kov |