CAMA MEBLE Abeto dvojdverová komoda so zásuvkou grafit / grafit lesk
332.00 €
Do obchodu
Vychutnajte si pohľad na elegantnú komodu, ktorá je dokonalou kombináciou funkčnosti a krásy. Dvojdverová komoda so zásuvkou ABETO skvelo zapadne do Vášho... Celý popis
Popis
Vychutnajte si pohľad na elegantnú komodu, ktorá je dokonalou kombináciou funkčnosti a krásy. Dvojdverová komoda so zásuvkou ABETO skvelo zapadne do Vášho obývacieho či spálňového priestoru. Farebné prevedenie grafit / grafit lesk dodáva interiéru vkusný vzhľad, ktorý zaručene zaujme pohľady Vašich…
Parametre
| ŠÍRKA | 150 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 64 kg |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HĹBKA | 41.6 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.16 m3 |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 63 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | CAMA MEBLE |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Abeto |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | grafit / grafit lesk |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / laminovaná MDF / PVC fólia / plas |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 3 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 1 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | grafit / grafit lesk |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / laminovaná MDF / PVC fólia / plas |