BRW Skriňa LOKSA SZF2D
Skriňa LOKSA SZF2D Škandinávsku atmosféru Vám prinesie do domova kolekcia LOKSA. Zásluhou nadčasového dizajnu, založenom na farebnej kombinácii borovice... Celý popis
Popis
Skriňa LOKSA SZF2D
Škandinávsku atmosféru Vám prinesie do domova kolekcia LOKSA. Zásluhou nadčasového dizajnu, založenom na farebnej kombinácii borovice bielej Anderson s dubom Grandson, si tento systém nábytku zamilujete. Praktická dvojdverová skriňa SZF2D v škandinávskom štýle z kolekcie LOKSA ponúka úložný priestor v podobe 1 police a 1 závesnej tyče. je možné doplniť o menšie police, ktoré vytvoria praktický priestor pre Vaše šatstvo (potrebné dokúpiť doplnkové police - 3ks). Maximálna nosnosť police je do 5 kg. Dizajn je doplnený úzkymi čiernymi rúčkami, ktoré uľahčujú otváranie dvierok a zásuvky. Tiché a rovnomerné zatváranie zásuvky a dvierok vyzdvihuje úroveň praktickosti. Dodávaná v demonte.
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 201 cm |
| Šírka | 102 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Police | Nie |
| Šírka od-do | 100 cm - 110 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |