BRW Skriňa HOLTEN | SZF2D1S
Skriňa HOLTEN | SZF2D1S Kolekcia nábytku HOLTEN sa vyznačuje výrazným masívnym dreveným povrchom s kombináciou bieleho lesku na predných plochách jednotlivých... Celý popis
Popis
Skriňa HOLTEN | SZF2D1S
Kolekcia nábytku HOLTEN sa vyznačuje výrazným masívnym dreveným povrchom s kombináciou bieleho lesku na predných plochách jednotlivých prvkov, ktorý tomu dodáva trendový vzhľad umožňujúci moderné usporiadanie interiéru. Skriňa SZF2D1S z kolekcie HOLTEN v hornej časti obsahuje 1 policu a tyč na zavesenie šiat a v dolnej časti 1 zásuvku na valčekových koľajničkách. Najvyšší komfort užívania je vďaka značkovým vodiacim koľajničkám, ktoré sú vybavené tichým uzatváracím systémom a umožňujú plný výsuv.
Rozmer: (ŠxVxH) 106 x 203,5 x 65,5 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Šírka | 106 cm |
| Výška | 204 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Police | Nie |
| Šírka od-do | 100 cm - 110 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |