BRW Skriňa HOLTEN | REG1D-200
Skriňa HOLTEN | REG1D/200 Kolekcia nábytku HOLTEN sa vyznačuje výrazným masívnym dreveným povrchom s kombináciou bieleho lesku na predných plochách... Celý popis
Popis
Skriňa HOLTEN | REG1D/200
Kolekcia nábytku HOLTEN sa vyznačuje výrazným masívnym dreveným povrchom s kombináciou bieleho lesku na predných plochách jednotlivých prvkov, ktorý tomu dodáva trendový vzhľad umožňujúci moderné usporiadanie interiéru. Skriňa REG1D/200 z kolekcie HOLTEN je jednodverová skriňa vo vnútri obsahuje 1 vrchnú policu pre čiapky alebo klobúky a 1 spodnú policu pre Vašu obuv. Maximálna nosnosť každej police je do 5 kg. K dispozícii je tiež kovová drážka na vešiaky. Možnosť namontovania dvierok v pravom aj v ľavom prevedení. Mechanizmus "push to open" uľahčuje prístup k obsahu skrine.
Rozmer: (ŠxVxH) 68,5 x 203,5 x 37 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 204 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Šírka | 69 cm |
| Šírka od-do | 60 cm - 70 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Jednodverové |
| Tvar | Rovné |