BRW Skriňa BERGEN | SZF2D1M2S
Skriňa BERGEN | SZF2D1M2S Kolekcia BERGEN je kombináciou štýlovej elegancie a originálneho dizajnu. Nádherná kombinácia geometrických tvarov, originálnych... Celý popis
Popis
Skriňa BERGEN | SZF2D1M2S
Kolekcia BERGEN je kombináciou štýlovej elegancie a originálneho dizajnu. Nádherná kombinácia geometrických tvarov, originálnych detailov dotvára prirodzený a teplý odtieň dreva v kombinácii s kovovými úchytkami, ktoré sú použité pri všetkých prvkoch kolekcie. Skriňa SZF2D1M2S. Najvyšší komfort užívania je vďaka značkovým pántom a vodiacim koľajničkám, ktoré sú vybavené tichým uzatváracím systémom. Profesionálne kovanie poskytuje spomalenie dvierok v konečnej fáze zatvárania.
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!
Parametre
| Materiál | MDF |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 202 cm |
| Šírka | 144 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 140 cm - 150 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |