BRW Skriňa AZTECA TRIO | SZF3D 21/18
Skriňa AZTECA TRIO | SZF3D 21/18 Elegantný nábytok z kolekcie AZTECA TRIO vytvorí jedinečný interiér s minimalistickým dizajnom. Pozoruhodné sú úchytky v... Celý popis
Popis
Skriňa AZTECA TRIO | SZF3D 21/18
Elegantný nábytok z kolekcie AZTECA TRIO vytvorí jedinečný interiér s minimalistickým dizajnom. Pozoruhodné sú úchytky v originálnom tvare a zaoblené hrany dvierok, ktoré dodajú Vašej domácnosti moderný nádych. Šatníková skriňa AZTECA TRIO SZF3D/21/18 je rozdelená na 2 časti:
• 1. časť - 2-dverová - obsahuje v hornej časti 1 policu a tyč na zavesenie šiat, v dolnej časti 1 policu.
• 2. časť - 1-dverová - obsahuje 5 políc na uloženie šiat.
Závesy s tichým dojazdom zvyšujú úroveň používania dvierok. Balenie obsahuje lišty v troch farbách (biely lesk, čierny lesk, dub wenge), čím sa ponúka možnosť úpravy nábytku podľa vlastných predstáv.
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Materiál | MDF |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Výška | 210 cm |
| Šírka | 180 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Šírka od-do | 170 cm - 180 cm |
| Šírka od-do | 180 cm - 190 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Trojdverové |
| Tvar | Rovné |