BRW Skriňa AZTECA TRIO | SZF2D2L 21/22
Skriňa AZTECA TRIO | SZF2D2L 21/22 Elegantný nábytok z kolekcie AZTECA TRIO vytvorí jedinečný interiér s minimalistickým dizajnom. Pozoruhodné sú úchytky v... Celý popis
Popis
Skriňa AZTECA TRIO | SZF2D2L 21/22
Elegantný nábytok z kolekcie AZTECA TRIO vytvorí jedinečný interiér s minimalistickým dizajnom. Pozoruhodné sú úchytky v originálnom tvare a zaoblené hrany dvierok, ktoré dodajú Vašej domácnosti moderný nádych. Šatníková skriňa AZTECA TRIO je rozdelená na 3 časti:
• 1. časť - 2-dverová - obsahuje v hornej časti 1 policu a tyč na zavesenie šiat, v dolnej čsti 1 policu.
• 2. časť - 1-dverová - obsahuje 2 tyče na zavesenie šiat. (Jedná je v hornej časti a druhá v strednej časti).
• 3. časť - 1-dverová - obsahuje 5 políc na uloženie šiat.
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!
Parametre
| Materiál | MDF |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Výška | 230 cm |
| Šírka | 220 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Viacdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 210 cm - 220 cm |
| Šírka od-do | 220 cm - 230 cm |