BRW Skriňa AZTECA TRIO | SZF2D 19/11
362.00 €
Do obchodu
Skriňa AZTECA TRIO | SZF2D 19/11 Elegantný nábytok z kolekcie AZTECA TRIO vytvorí jedinečný interiér s minimalistickým dizajnom. Pozoruhodné sú úchytky v... Celý popis
Popis
Skriňa AZTECA TRIO | SZF2D 19/11
Elegantný nábytok z kolekcie AZTECA TRIO vytvorí jedinečný interiér s minimalistickým dizajnom. Pozoruhodné sú úchytky v originálnom tvare a zaoblené hrany dvierok, ktoré dodajú Vašej domácnosti moderný nádych. Šatníková skriňa AZTECA TRIO obsahuje jednú policu a jednú tyč na zavesenie šiať. Závesy s tichým dojazdom zvyšujú úroveň používania dvierok. Balenie obsahuje lišty v troch farbách (biely lesk, čierny lesk, dub wenge), čím sa ponúka možnosť úpravy nábytku podľa vlastných predstáv.
Materiál: MDF
Farebné prevedenie: biela / biely lesk
Rozmery (ŠxVxH): 105 x 193 x 57 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Materiál | MDF |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Výška | 193 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Šírka | 105 cm |
| Šírka od-do | 100 cm - 110 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |