BRW Šatníková skriňa ZELE | SZF2D1S
252.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa ZELE | ZF2D1S Úlohou kolekcie ZELE je vytvoriť moderný a harmonický interiér poskytujúci útočisko celej rodine. Sympatický vzhľad pramení vo... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa ZELE | ZF2D1S
Úlohou kolekcie ZELE je vytvoriť moderný a harmonický interiér poskytujúci útočisko celej rodine. Sympatický vzhľad pramení vo farebnej kombinácii prírodného dreva a bieleho lesku. Minimalistické línie a nenápadné úchyty zdôrazňujú charakter nábytku, ktorý vytvorí dokonalú atmosféru domácnosti. Priestranná skriňa SZF2D1S z kolekcie ZELE. Dvojdverová skriňa obsahuje 1 závesnú tyč. V dolnej časti sa nachádza 1 zásuvka.
Rozmer: (ŠxVxH) 90,5 x 195 x 56,5 cm
Materiál: lamino
Farebné prevedenie: dub wotan
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 195 cm |
| Šírka | 90 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Police | Nie |
| Šírka od-do | 80 cm - 90 cm |
| Šírka od-do | 90 cm - 100 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |