BRW Šatníková skriňa KENT ESZF 4D2S
Šatníková skriňa KENT ESZF 4D2S Systém KENT je klasický nábytok so starožitným nádychom. Jemné kovové úchytky umocňujú vzhľad gaštanovej alebo dubovej farby... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa KENT ESZF 4D2S
Systém KENT je klasický nábytok so starožitným nádychom. Jemné kovové úchytky umocňujú vzhľad gaštanovej alebo dubovej farby nábytku. Z 33 častí systému Kent si môžete zariadiť svoj obývací priestor, jedáleň, spálňu, či pracovňu v klasickom duchu presne podľa svojich potrieb a predstáv. Priestranná šatníková skriňa KENT ESZF 4D2S je vyrábaná vo farebnom prevedení gaštan. je vyrobená s kvalitného materiálu, vďaka ktorému je nábytok krásne vytvarovaný. Šatníková skriňa ESZF 4D2S má tyč na zavesenie oblečenia, taktiež má dve zásuvky na bielizeň a po stranách police. Stredové dvere majú zrkadlo. Zásuvky sú na valčekových koľajničkách čo uľahčuje každodenné používanie. Sektorový nábytok Kent je charakteristický vyrezávanými lištami, soklami a dvierkami či jemne kovovými úchytkami.
Materiál: MDF
Rozmery (HxŠxV): 53-65,5 x 227 x 225 cm
Farebné prevedenie: gaštan

Upozornenie: Farebné prevedenie na obrázku sa nemusí zhodovať s farebným prevedením výrobku. Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 225 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Šírka | 227 cm |
| Dekor | Gaštan |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Viacdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 220 cm - 230 cm |