BRW Šatníková skriňa Balder SZF2D
Šatníková skriňa Balder SZF2D Vkusný sektorový nábytok BALDER Vás očarí hneď na prvý pohľad, nakoľko ponúka dokonalé farebné prevedenie vhodné do akéhokoľvek... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa Balder SZF2D
Vkusný sektorový nábytok BALDER Vás očarí hneď na prvý pohľad, nakoľko ponúka dokonalé farebné prevedenie vhodné do akéhokoľvek interiéru. S nábytkom Balder si môžete z jedinečných komponentov vyskladať obývaciu izbu ale izbu pre študentov či detskú. Nábytok Balder má široké bočné hrany čo nábytku dodáva elegantný a masívny vzhľad. Z tejto dokonalej kolekcie je aj šatníková skriňa BALDER SZF2D, ktorá je vyrobená z kvalitných materiálov. Šatníková skriňa BALDER je v nadčasovom farebnom prevedení dub riviera s kombináciou bielych lesklých predných častí. Šatníková skriňa BALDER je priestranná dvoj- dverová, taktiež má plastové úchytky vo farbe ALU. Šatníková skriňa BALDER má policu a tyč na zavesenie oblečenia.
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 192 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Šírka | 90 |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 80 cm - 90 cm |
| Šírka od-do | 90 cm - 100 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |