BRW Šatníková rohová skriňa ZELE | SZFN1D
260.00 €
Do obchodu
Šatníková rohová skriňa ZELE | SZFN1D Úlohou kolekcie ZELE je vytvoriť moderný a harmonický interiér poskytujúci útočisko celej rodine. Sympatický vzhľad... Celý popis
Popis
Šatníková rohová skriňa ZELE | SZFN1D
Úlohou kolekcie ZELE je vytvoriť moderný a harmonický interiér poskytujúci útočisko celej rodine. Sympatický vzhľad pramení vo farebnej kombinácii prírodného dreva a bieleho lesku. Minimalistické línie a nenápadné úchyty zdôrazňujú charakter nábytku, ktorý vytvorí dokonalú atmosféru domácnosti. Priestranná skriňa SZFN1D z kolekcie ZELE. Rohová skriňa obsahuje 1 závesnú tyč a 1 policu po celej šírke. V pravej časti sa nachádzajú 3 malé police.
Rozmer: (ŠxVxH) 78 x 195 x 78 cm
Materiál: lamino
Farebné prevedenie: dub wotan
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 198 cm |
| Šírka | 78 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 70 cm - 80 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Jednodverové |
| Tvar | Rohové |