Botníky 2 ks DTD Dekorhome Dub sonoma
84.60 €
Do obchodu
Tieto nadčasové botníky predstavujú ideálne úložné riešenie do spálne či predsiene. Už vás nebudú trápiť topánky rozhádzané po podlahe. Tieto organizéry na... Celý popis
Popis
Tieto nadčasové botníky predstavujú ideálne úložné riešenie do spálne či predsiene. Už vás nebudú trápiť topánky rozhádzané po podlahe.
Tieto organizéry na topánky sú odolné a robustné. Každý botník má 5 priehradok, ktoré poskytujú dostatok priestoru na prehľadné usporiadanie topánok. Navyše ho môžete podľa potreby umiestniť na zem aj na stenu.
Farba:bielabiela lesksivásiváleskčiernačierna leskdub sonomadub sonoma / bielabetón
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:DTD
Rozmery:šírka: 31,5 cmhĺbka: 35 cmvýška: 70 cm
Hmotnosť:25,9 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Betón |
| DEKOR | Dub sonoma |
| DEKOR | Vysoký lesk |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Moderný |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| MATERIÁL | DTD doska |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| HMOTNOSŤ | 25,9 kg |
| TYP BOTNÍKA | Policový |
| ŠÍRKA | 31,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub sonoma |
| Hmotnosť | 25860.000g |