Botník z agátového dreva D5380 Dekorhome
54.20 €
Do obchodu
Botník je vyrobený z odolného tvrdého agátového dreva. Poskytne Vám dostatok priestoru pre Vaše topánky a zároveň ozdobí Váš byt. Masívna drevená konštrukcia... Celý popis
Popis
Botník je vyrobený z odolného tvrdého agátového dreva. Poskytne Vám dostatok priestoru pre Vaše topánky a zároveň ozdobí Váš byt. Masívna drevená konštrukcia má päť stabilných políc a bočné kovové držiaky pre papuče.
Tento štýlový kus nábytku možno ľahko a rýchlo zostaviť. Môžete použiť ako botník, knižnicu, kuchynské police a pod.
Farba:hnedá
Materiál:agátové drevo
Rozmery:šírka: 85 cmhĺbka: 26 cmvýška: 80 cm
vzdialenosť medzi policami: 13,5 cm
Hmotnosť:7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| VÝŠKA | 80 cm |
|---|---|
| DEKOR | Akácia |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| FARBA | Hnedá |
| POČET POLÍC | 5 |
| HĹBKA | 26 cm |
| ŠÍRKA | 85 cm |
| Hmotnosť | 7000.000g |