Botník trojradový VIVAT NEW TYP 2 Tempo Kondela Biela / antracit
108.90 €
Do obchodu
Tri výklopné úložné priestory. Kvalitný slovenský výrobok. Botník VIVAT NEW TYP 2 je vyrobený z kvalitnej laminovanej DTD drevotriesky, vnútorné priehradky na... Celý popis
Popis
Tri výklopné úložné priestory. Kvalitný slovenský výrobok.
Botník VIVAT NEW TYP 2 je vyrobený z kvalitnej laminovanej DTD drevotriesky, vnútorné priehradky na topánky sú plastové.
Výklopný botník je určený pre topánky a denné maličkosti. Jednoduchý dizajn skrýva v sebe praktickosť a funkčnosť. Ľahko zapadne do každej predsiene.
Farba:grafit / bieladub artisandub sonoma / biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:DTD laminovaná / plast
Rozmery:šírka: 50 cmhĺbka: 28 cmvýška: 116 cmhrúbka dosky: 1,6 cm
Hmotnosť:21 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| DEKOR | Grafit |
| DEKOR | Dub artisan |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 21 kg |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| MATERIÁL | DTD doska |
| HĹBKA | 28 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| VÝŠKA | 116 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela / antracit |
| Hmotnosť | 21000.000g |