Botník trojradový PARIS Tempo Kondela
211.10 €
Do obchodu
Elegantný sektorový systém v provensálskom štýle PARIS.Nábytok je vyrobený z fóliovanej drevotriesky a ozdobné lišty sú vyrobené z MDF.Botník PARIS 70309... Celý popis
Popis
Elegantný sektorový systém v provensálskom štýle PARIS.Nábytok je vyrobený z fóliovanej drevotriesky a ozdobné lišty sú vyrobené z MDF.Botník PARIS 70309 poskytuje dostatočne veľký úložný priestor v podobe troch vyklápacích šuplíkov.Farba:bielaMateriál:fóliovaná DTD / lakovaná MDFRozmery:Šírka: 77,8 cmHĺbka: 27,5 cmVýška: 127,7 cm Nosnosť vrchnej dosky: 10 kgNosnosť šuplíka: 5 kgHmotnosť:29 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| MATERIÁL | MDF doska |
|---|---|
| MATERIÁL | DTD doska |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| HĹBKA | 27,5 cm |
| ŠÍRKA | 77,8 cm |
| VÝŠKA | 127,7 cm |
| FARBA | Biela |
| HMOTNOSŤ | 29 kg |
| ŠTÝL | Provence |
| Hmotnosť | 29000.000g |