Botník TADEO Tempo Kondela
24.20 €
Do obchodu
Dvojradový botník TADEO je tým pravým riešením pri udržiavaní poriadku vo vašej predsieni. Konštrukcia botníku je vyrobená z kovu v čiernej farbe. Vrchná časť... Celý popis
Popis
Dvojradový botník TADEO je tým pravým riešením pri udržiavaní poriadku vo vašej predsieni.
Konštrukcia botníku je vyrobená z kovu v čiernej farbe. Vrchná časť botníku je pokrytá drevenou doskou v prírodnej farbe, ktorá môže slúžiť na odkladanie kabeliek, kľúčov, šál alebo čiapok. Praktické využitie ponúka v podobe dvoch mriežkovaných políc a jednej vrchnej drevenej police.
Farba:prírodná / čierna
Materiál:drevo / kov
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 30 cmvýška: 44 cm
výška medzi policami: 18 cm
Nosnosť:polica: 5 kgdoska: 10 kg
Hmotnosť:3,9 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 44 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| DEKOR | Drevo prírodné |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| NOSNOSŤ | 10 kg |
| NOSNOSŤ | 5 kg |
| HĹBKA | 30 cm |
| POČET POLÍC | 2 |
| HMOTNOSŤ | 3,9 kg |
| TYP BOTNÍKA | Policový |
| Hmotnosť | 3850.000g |