Botník ST-8 Halmar
31.10 €
Do obchodu
Konštrukcia botníku je zhotovená z masívneho dreva v prírodnej farbe. Botník má štyri police. Farba:hnedá Materiál:masívne drevo Rozmery:šírka: 53 cmhĺbka: 26... Celý popis
Popis
Konštrukcia botníku je zhotovená z masívneho dreva v prírodnej farbe.
Botník má štyri police.
Farba:hnedá
Materiál:masívne drevo
Rozmery:šírka: 53 cmhĺbka: 26 cmvýška: 65 cm
Nosnosť:10 kg
Hmotnosť:2,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| POČET POLÍC | 4 |
|---|---|
| HĹBKA | 26 cm |
| VÝŠKA | 65 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| HMOTNOSŤ | 2,5 kg |
| ŠTÝL | Moderný |
| FARBA | Hnedá |
| Hmotnosť | 2000.000g |