Botník s policami dub Dekorhome 100x27x40 cm
126.60 €
Do obchodu
Tento drevený botník s jednoduchým, a pritom nadčasovým designom a rustikálnym nádychom, bude praktickým aj dekoratívnym doplnkom do vašej predsiene. Tento... Celý popis
Popis
Tento drevený botník s jednoduchým, a pritom nadčasovým designom a rustikálnym nádychom, bude praktickým aj dekoratívnym doplnkom do vašej predsiene.
Tento drevený botník bol precízne vyrobený z odolného masívneho duba a je veľmi funkčný. Vzhľadom na svoj kompaktný dizajn a rukoväťou zaberie len veľmi málo miesta a dá sa ľahko premiestňovať. Otvorené police sú ideálne na dobré vetranie vašich topánok. S týmto botníkom už sa nebudete musieť rozčuľovať, že máte topánky rozhádzané po celom dome.
Botník dodávame v niekoľkých variantoch.
Farba:prírodný dub
Materiál:masívne dubové drevo
Rozmery:šírka: 100 / 50 / 49,5 cmhĺbka: 27 cmvýška: 100 / 80 / 60 / 59,5 / 40 cm
Varianty rozmerov:100 x 27 x 100 cm (5 políc)100 x 27 x 80 cm (4 police)100 x 27 x 40 cm (2 police)50 x 27 x 100 cm (5 políc)50 x 27 x 80 cm (4 police)50 x 27 x 60 cm (3 police)100 x 27 x 59,5 cm (3 police)49,5 x 27 x 40 cm (2 police)
Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Nosnosť každej police:8 kg
Hmotnosť:4 / 5,6 / 7,2 / 7,8 / 8,6 / 9,5 / 10,4 / 12,4 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| DEKOR | Dub |
|---|---|
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| ŠÍRKA | 49,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 4 kg |
| HMOTNOSŤ | 9,5 kg |
| HMOTNOSŤ | 8,6 kg |
| HMOTNOSŤ | 10,4 kg |
| HMOTNOSŤ | 5,6 kg |
| HMOTNOSŤ | 7,8 kg |
| HMOTNOSŤ | 7,2 kg |
| HMOTNOSŤ | 12,4 kg |
| VÝŠKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 59,5 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 2 |
| POČET POLÍC | 3 |
| POČET POLÍC | 4 |
| POČET POLÍC | 5 |
| HĹBKA | 27 cm |
| TYP BOTNÍKA | Policový |
| NOSNOSŤ | 8 kg |
| ROZMER | 100x27x40 cm |
| Hmotnosť | 12400.000g |