Botník s lavičkou D9679 Dekorhome
48.50 €
Do obchodu
Botník D9679 je vyrobený z kvalitného akáciového dreva s certifikáciou FSC®, čo zaručuje jeho odolnosť a dlhú životnosť. Odnímateľný sedák s hrúbkou 5 cm... Celý popis
Popis
Botník D9679 je vyrobený z kvalitného akáciového dreva s certifikáciou FSC®, čo zaručuje jeho odolnosť a dlhú životnosť.
Odnímateľný sedák s hrúbkou 5 cm ponúka pohodlie a zároveň unesie záťaž až 160 kg.
Robustná polica ponúka nosnosť až 30 kg a priestor pre 12 párov topánok.
Elegantná kresba dreva pridáva estetickú hodnotu, zatiaľ čo jeho ľahká údržba a konštrukcia zjednodušujú použitie a montáž.
Farba:akácie
Materiál:akáciové drevo s certifikáciou FSC® / 100% polyester
Rozmery:šírka: 90 cmhĺbka: 33 cmvýška: 48 cm
medziľahlá vzdialenosť: 17 cmrozstup lamiel: 3 cmšírka lamiel: 3 cm
Nosnosť:lavica: 160 kgpolica na topánky: 30 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Vidiecky |
|---|---|
| ŠTÝL | Praktický |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| FARBA | Hnedá |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| DEKOR | Akácia |
| NOSNOSŤ | 160 kg |
| NOSNOSŤ | 30 kg |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 48 cm |
| POČET POLÍC | 2 |
| HĹBKA | 33 cm |
| TYP BOTNÍKA | Policový |
| Hmotnosť | 10000.000g |