Botník PROVENSAL Tempo Kondela
106.20 €
Do obchodu
Predsieňová zostava PROVENSAL vás očarí hneď vo dverách. Kvalitné fóliovaná drevotrieska vám bude slúžiť po dlhé roky. Jednoduché tvary v čistej bielej farbe,... Celý popis
Popis
Predsieňová zostava PROVENSAL vás očarí hneď vo dverách. Kvalitné fóliovaná drevotrieska vám bude slúžiť po dlhé roky. Jednoduché tvary v čistej bielej farbe, vrchný a spodný diel sú v prevedení dub san remo.Botník PROVENSAL vám bude robiť radosť s množstvom úložného priestoru. Plastové úchytka v bielej farbe.Farba:biela / dub san remoMateriál:DTD laminovaná / plast Rozmery:Šírka: 76 cmHĺbka: 38 cmVýška: 50 cmVýška nožičiek: 1 cmHmotnosť:18,8 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Hnedá |
|---|---|
| FARBA | Biela |
| ŠTÝL | Provence |
| MATERIÁL | DTD doska |
| HĹBKA | 38 cm |
| DEKOR | Dub san remo |
| HMOTNOSŤ | 18,8 kg |
| ŠÍRKA | 76 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| Hmotnosť | 18800.000g |