Botník OLJE 18 Tempo Kondela
186.50 €
Do obchodu
Láka vás slobodný, bezpečný a idylický štýl? Potom to, čo vidíte sa vám jednoznačne páči. Sektor z kolekcie OLJE v provensálskom štýle očarí nejedného... Celý popis
Popis
Láka vás slobodný, bezpečný a idylický štýl? Potom to, čo vidíte sa vám jednoznačne páči. Sektor z kolekcie OLJE v provensálskom štýle očarí nejedného návštevníka vašej domácnosti. Prichádza s množstvom komponentov, s ktorými zariadite nielen obývaciu izbu, ale vkusne dotvoríte priestor vo vašej spálni, studenskej izbe alebo predsieni. OLJE je vyrobená z laminovanej drevotriesky s ABS hranami a dvierkami z MDF. Originálne je svojim bielym farebným prevedením.
Botník OLJE 3K vám pomôže udržať poriadok vo vašej predsieni a ukryje obuv pred očami vašich hostí v troch vyklápacích šuplíkoch. Botník OLJE je naozaj praktickým pomocníkom do predsiene, chodby či šatne.
Farba:biela
Materiál:DTD / ABS hrany / MDF
Rozmery:šírka: 55 cmhĺbka: 29 cmvýška: 126 cm
výška nožičiek: 16 cm
hrúbka materiálu: 1,6 cm
rozmery šuplíka: 45,1 x 30,1 cm
Nosnosť:doska: 10 kgšuplík: 2 kg
Hmotnosť:25 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
|---|---|
| VÝŠKA | 126 cm |
| NOSNOSŤ | 2 kg |
| NOSNOSŤ | 10 kg |
| HĹBKA | 29 cm |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | ABS |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| FARBA | Biela |
| ŠTÝL | Provence |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| Hmotnosť | 25000.000g |