Botník MOBI 13 Tempo Kondela Biela
72.50 €
Do obchodu
Ustavičný problém s uskladnením topánok? Vyriešte ho s päťradovým botníkom MOBI 13, ktorý udrží poriadok vo vašej predsieni. Botník je vyrobený z laminovanej... Celý popis
Popis
Ustavičný problém s uskladnením topánok? Vyriešte ho s päťradovým botníkom MOBI 13, ktorý udrží poriadok vo vašej predsieni.
Botník je vyrobený z laminovanej drevotriesky vo farebnej kombinácii dub sonoma/biela alebo čisto biela. Poskytuje dostatok úložného priestoru v podobe troch výklopných šuplíkov. Praktický botník MOBI 15 dodá vašej predsieni nový vzhľad, ktorý bude pôsobiť usporiadane a organizovane.
Farba:bieladub sonoma / biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:laminovaná DTD
Rozmery:šírka: 58 cmhĺbka: 18 cmvýška: 107 cm
hrúbka materiálu: 1 - 1,6 cm
Hmotnosť:17,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| ŠTÝL | Moderný |
| VÝŠKA | 107 cm |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| HMOTNOSŤ | 17,5 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| POČET POLÍC | 3 |
| HĹBKA | 18 cm |
| TYP BOTNÍKA | Výklopný |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 17500.000g |