Botník KONTRE Tempo Kondela
30.70 €
Do obchodu
Botník KONTRE sa vďaka svojmu prirodzenému a harmonickému štýlu hodí do každej domácnosti.Je vyrobený z lakovaného prírodného bambusu a MDF v čiernom... Celý popis
Popis
Botník KONTRE sa vďaka svojmu prirodzenému a harmonickému štýlu hodí do každej domácnosti.Je vyrobený z lakovaného prírodného bambusu a MDF v čiernom prevedení.Botník je dvojradový, takže hravo uloží množstvo topánok, ktoré sa už nebudú váľať len tak rozhádzané po miestnosti.Farba:prírodná hnedá / čiernaMateriál:lakovaný bambus / MDFRozmery:šírka: 70 cmhĺbka: 26 cmvýška: 33,5 cmNosnosť:20 kgHmotnosť:3 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Minimalistický |
|---|---|
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Bambus |
| DEKOR | Bambus |
| HMOTNOSŤ | 3 kg |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 33,5 cm |
| POČET POLÍC | 2 |
| TYP BOTNÍKA | Policový |
| HĹBKA | 26 cm |
| NOSNOSŤ | 20 kg |
| Hmotnosť | 3000.000g |