Botník GD-413-414 Autronic 63,5 cm
26.10 €
Do obchodu
Botník s konštrukciou a odkladacími plochami z ľahkého kovu v čiernej farbe. Horná doska je vyrobená z kvalitnej MDF s povrchovou úpravou 3D fólie v dekore... Celý popis
Popis
Botník s konštrukciou a odkladacími plochami z ľahkého kovu v čiernej farbe. Horná doska je vyrobená z kvalitnej MDF s povrchovou úpravou 3D fólie v dekore dub sonoma.
Farba:čierna / dub
Materiál:kov / MDF
Rozmery:šírka: 63 cmhĺbka: 30 cmvýška: 43,5 / 63,5 cm
Výber výšky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Hmotnosť:3,5 / 4 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| HĹBKA | 30 cm |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Čierna |
| DEKOR | Dub sonoma |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 4 kg |
| HMOTNOSŤ | 3,5 kg |
| ŠÍRKA | 63 cm |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| POČET POLÍC | 2 |
| POČET POLÍC | 3 |
| VÝŠKA | 63,5 cm |
| Hmotnosť | 4000.000g |