Botník FILOU 10-radový Tempo Kondela
28.30 €
Do obchodu
Praktický botník Filo je 10-radový a uložíte do neho až 50 párov topánok. Jednoduchý a moderný dizajn, ktorý sa hodí do každej domácnosti. Konštrukcia botníku... Celý popis
Popis
Praktický botník Filo je 10-radový a uložíte do neho až 50 párov topánok. Jednoduchý a moderný dizajn, ktorý sa hodí do každej domácnosti.
Konštrukcia botníku je vyrobená z kovu a jednotlivé police sú z látky. Celý botník je v sivej farbe.
Farba:sivá
Materiál:kov / látka
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 27 cmvýška: 175 cm
Hmotnosť:2,9kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| ŠTÝL | Praktický |
| FARBA | Sivá |
| VÝŠKA | 175 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Kov |
| HĹBKA | 27 cm |
| HMOTNOSŤ | 2,9 kg |
| Hmotnosť | 2900.000g |