Botník DTD Dekorhome Sivá lesk
79.80 €
Do obchodu
Tento botník v sebe šikovne kombinuje jednoduchý a moderný štýl a zároveň predstavuje ideálny spôsob, ako zabrániť neporiadku spôsobenému rozhádzanými... Celý popis
Popis
Tento botník v sebe šikovne kombinuje jednoduchý a moderný štýl a zároveň predstavuje ideálny spôsob, ako zabrániť neporiadku spôsobenému rozhádzanými topánkami.
Botník je vyrobený z kvalitnej drevotriesky, ktorá mu dodáva rafinovaný vzhľad, stabilitu aj odolnosť.
Je vybavený 7 policami pre prehľadné uloženie topánok a papučiek. Tento organizér na topánky sa navyše ľahko čistí vlhkou handričkou.
Farba:bielabiela lesksivásivá leskčiernačierna leskdub sonomabetón
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:drevotrieska
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 35 cmvýška: 92 cm
Hmotnosť:24,7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Betón |
| DEKOR | Dub sonoma |
| DEKOR | Vysoký lesk |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| MATERIÁL | DTD doska |
| HMOTNOSŤ | 24,7 kg |
| HĹBKA | 35 cm |
| POČET POLÍC | 6 |
| TYP BOTNÍKA | Policový |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá lesk |
| Hmotnosť | 24700.000g |