Botník DTD Dekorhome Biela lesk
145.50 €
Do obchodu
Tento botník v sebe šikovne kombinuje jednoduchý a moderný štýl a zároveň predstavuje ideálny spôsob, ako zabrániť neporiadku spôsobenému rozhádzanými... Celý popis
Popis
Tento botník v sebe šikovne kombinuje jednoduchý a moderný štýl a zároveň predstavuje ideálny spôsob, ako zabrániť neporiadku spôsobenému rozhádzanými topánkami.
Botník je vyrobený z kvalitnej drevotriesky, ktorá mu prepožičiava nielen elegantný vzhľad, ale aj vynikajúcu stabilitu a odolnosť. Dvierka vám umožnia uschovať si obuv pekne vo vnútri, kde nebude na očiach. Skrinka je navyše pomerne veľká a poskytne vám miesto na mnoho párov topánok.Farba:bielasiváčiernabiela lesksivá leskčierna leskbetóndub sonomabiela / dub sonoma
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:DTD
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 35 cmvýška: 92 cm
Hmotnosť:30,2 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Betón |
| DEKOR | Dub sonoma |
| DEKOR | Vysoký lesk |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| MATERIÁL | DTD doska |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| HĹBKA | 35 cm |
| POČET POLÍC | 6 |
| TYP BOTNÍKA | Policový |
| HMOTNOSŤ | 30,2 kg |
| DVERE | Dvere na pántoch |
| DVERE | Dvojkrídlové |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela lesk |
| Hmotnosť | 30200.000g |