Botník DTD Dekorhome Betón
46.40 €
Do obchodu
Tento nadčasový botník predstavuje ideálne úložné riešenie do spálne či predsiene. Už vás nebudú trápiť topánky rozhádzané po podlahe. Tento organizér na... Celý popis
Popis
Tento nadčasový botník predstavuje ideálne úložné riešenie do spálne či predsiene. Už vás nebudú trápiť topánky rozhádzané po podlahe.
Tento organizér na topánky je odolný a robustný. Botník má 5 priehradok, ktoré poskytujú dostatok priestoru na prehľadné usporiadanie topánok. Navyše ho môžete podľa potreby umiestniť na zem aj na stenu.
Farba:bielabiela lesksivásivá leskčiernačierna leskdub sonomadub sonoma / bielabetón
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:DTD
Rozmery:šírka: 31,5 cmhĺbka: 35 cmvýška: 70 cm
Hmotnosť:13,7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Betón |
| DEKOR | Dub sonoma |
| DEKOR | Vysoký lesk |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 13,7 kg |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| MATERIÁL | DTD doska |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| POČET POLÍC | 5 |
| TYP BOTNÍKA | Policový |
| ŠÍRKA | 31,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Betón |
| Hmotnosť | 13670.000g |