Botník DR-022 Autronic
39.60 €
Do obchodu
Bambusový botník má dve odkladacie police a plochu na sedenie. Výhodou lavica je jej praktické využitie tiež napr. V kúpeľni. Farba:hnedá (prírodná)... Celý popis
Popis
Bambusový botník má dve odkladacie police a plochu na sedenie. Výhodou lavica je jej praktické využitie tiež napr. V kúpeľni.
Farba:hnedá (prírodná)
Materiál:bambus
Rozmery:šírka: 70 cmhĺbka: 28 cmvýška: 45 cm
Nosnosť:80 kg
Hmotnosť:4 kg
Parametre
| HMOTNOSŤ | 4 kg |
|---|---|
| ŠÍRKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| DEKOR | Bambus |
| NOSNOSŤ | 80 kg |
| ŠTÝL | Moderný |
| POČET POLÍC | 2 |
| HĹBKA | 28 cm |
| MATERIÁL | Bambus |
| Hmotnosť | 4000.000g |