Botník DORSI 2D Tempo Kondela
134.80 €
Do obchodu
SEKTOROVÝ SYSTÉM DORSI Hľadáte nadčasovosť, originalitu a kvalitu? Pokiaľ je odpoveď áno, tak sektorový systém DORSI je vyrobený práve pre vás. Komponenty z... Celý popis
Popis
SEKTOROVÝ SYSTÉM DORSI
Hľadáte nadčasovosť, originalitu a kvalitu? Pokiaľ je odpoveď áno, tak sektorový systém DORSI je vyrobený práve pre vás. Komponenty z kolekcie DORSI očarí nejedného návštevníka vašej domácnosti. Prichádza s množstvom komponentov, s ktorými zariadite nielen obývaciu izbu, ale vkusne dotvoríte priestor vo vašej jedálni, spálni, študentskej izbe, kancelárii alebo predsieni.
KVALITNÉ A ODOLNÉ
Komponenty zo série DORSI sú vyrobené z laminovanej drevotriesky, korpus je MDF. Originálne sú vďaka farebnému prevedeniu dub navarra, ktorý pridáva prvkom na elegancii. Pri manipulácii s nábytkom vám pomôžu praktické čierne plastové úchyty.
BOTNÍK DORSI 2D
Dvojdverový botník DORSI 2D prinesie do vašej predsiene poriadok a organizáciu. Poskytuje dostatok úložného priestoru v podobe police ukrytej za dvierkami.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:dub navarra / čierna
Materiál:laminovaná DTD / MDF / plast
Rozmery:šírka: 110,2 cmhĺbka: 41 cmvýška: 52,8 cm
hrúbka materiálu: 1,6 cmNosnosť:5 kg / polica10 kg / doska
Hmotnosť:26 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
| ŠÍRKA | 110 cm |
|---|---|
| TYP BOTNÍKA | Policový |
| VÝŠKA | 53 cm |
| ŠTÝL | Moderný |
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 26 kg |
| DEKOR | Dub |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| NOSNOSŤ | 10 kg |
| NOSNOSŤ | 5 kg |
| HĹBKA | 41 cm |
| Hmotnosť | 26000.000g |