Botník BOTIS TYP 1 Tempo Kondela
16.00 €
Do obchodu
Botník je vyrobený z pevného plastu skombinovaný s kvalitným kovom v bielom farebnom prevedení.Botník obsahuje 10 radov, vhodných pre 50 párov topánok s... Celý popis
Popis
Botník je vyrobený z pevného plastu skombinovaný s kvalitným kovom v bielom farebnom prevedení.Botník obsahuje 10 radov, vhodných pre 50 párov topánok s maximálnou nosnosťou 30 kg.Farba:bielaMateriál:plast / kovRozmery:šírka: 90 cmhĺbka: 16 cmvýška: 140 cmNosnosť:30 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| HĹBKA | 16 cm |
|---|---|
| POČET POLÍC | 10 |
| DEKOR | Chróm |
| VÝŠKA | 140 cm |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| FARBA | Biela |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 2,3 kg |
| NOSNOSŤ | 30 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| Hmotnosť | 2300.000g |