Botník BEKIM TYP 1 Tempo Kondela
46.00 €
Do obchodu
Praktický organizér na topánky je vyrobený z plastu v farebnom prevedení čierna.Farba:čiernaMateriál:plast / kovRozmery:šírka: 96 cmvýška: 93 cmhĺbka: 37... Celý popis
Popis
Praktický organizér na topánky je vyrobený z plastu v farebnom prevedení čierna.Farba:čiernaMateriál:plast / kovRozmery:šírka: 96 cmvýška: 93 cmhĺbka: 37 cmMaximálna nosnosť poličiek:10 kgHmotnosť: 8 kg
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| HĹBKA | 37 cm |
| ŠÍRKA | 96 cm |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Kov |
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| VÝŠKA | 93 cm |
| Hmotnosť | 7900.000g |