Botník 83168-14 Autronic Čierna
50.00 €
Do obchodu
Vďaka svojim rozmerom má tento praktický botník so štyrmi kovovými roštmi veľkorysú plochu na uloženie topánok, ale priestorovo sa zmestí aj do menších... Celý popis
Popis
Vďaka svojim rozmerom má tento praktický botník so štyrmi kovovými roštmi veľkorysú plochu na uloženie topánok, ale priestorovo sa zmestí aj do menších predsiení.
Kostra botníku je z masívneho kaučukovníkového dreva v bielom matnom laku. Rošty sú z kovových chrómovaných rúrok s priemerom 12 mm.
Nosnosť jednotlivých políc je 4 kg.
Farba:biela / chrómčierna / chrómkaučukovník / chróm
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:kov / masív kaučukovník
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 30 cmvýška: 73 cm
Nosnosť jednotlivé police:4 kg
Hmotnosť:4,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 73 cm |
| HMOTNOSŤ | 4,5 kg |
| HĹBKA | 30 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| DEKOR | Kaučukovníkové drevo |
| DEKOR | Chróm |
| POČET POLÍC | 4 |
| TYP BOTNÍKA | Policový |
| NOSNOSŤ | 4 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 4500.000g |