Botník 10 políc Dekorhome Strieborná
47.80 €
Do obchodu
Náš minimalistický botník je ideálnym úložným riešením pre vaše topánky. Disponuje ľahkým kovovým trubkovým rámom, botník je teda možné ľahko presúvať a... Celý popis
Popis
Náš minimalistický botník je ideálnym úložným riešením pre vaše topánky.
Disponuje ľahkým kovovým trubkovým rámom, botník je teda možné ľahko presúvať a zároveň je veľmi odolný. Má desať priestranných políc, vyrobených z ekologicky šetrnej netkanej textílie, ktoré vám poskytnú množstvo priestoru pre organizované ukladanie vašich topánok tak, aby vám neprekážali.
Veľmi jednoduchá montáž.
Farba:striebornáčierna
Materiál:plast / kov / netkaná textília
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 29,5 cmvýška: 170 cm
Hmotnosť:3 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Praktický |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Tkanina |
| HMOTNOSŤ | 3 kg |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 170 cm |
| TYP BOTNÍKA | Policový |
| POČET POLÍC | 10 |
| HĹBKA | 29,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Strieborná |
| Hmotnosť | 3000.000g |