BLACK RED WHITE Ronse REG1D policová skriňa dub san remo svetlý / sivý wolfram
212.00 €
Do obchodu
Vyskladajte si modernú obývačku alebo detskú izbu pre Vaše ratolesti. S kolekciou Ronse sa Váš domov premení na neobyčajný príbytok plný lásky a pokoja.... Celý popis
Popis
Vyskladajte si modernú obývačku alebo detskú izbu pre Vaše ratolesti. S kolekciou Ronse sa Váš domov premení na neobyčajný príbytok plný lásky a pokoja. Pomôže Vám k tomu nádherná policová skriňa RONSE REG1D, do ktorej uložíte presne to, čo potrebujete. Skriňa má elegantné dvierka, takže nikto…
Parametre
| HĹBKA | 40.5 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 197 cm |
| ŠÍRKA | 56 cm |
| ZNAČKA | BLACK RED WHITE |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Ronse REG1D |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub san remo svetlý / sivý wolfram |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | fóliovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | fóliovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 1 |
| POČET SEKCIÍ | 1 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP DVERÍ / DVIEROK | krídlové |
| TYP SKRINE | policová |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| ZRKADLO | nie |
| FARBA | dub san remo svetlý / sivý wolfram |
| MATERIÁL | fóliovaná DTD |